BIEDRONKI

Wychowawcy: mgr Iwona De Saint Aubin, mgr Bożena Mroczkowska-Wojciechowska,

 To my BIEDRONKI ! Jesteśmy najmłodszą grupą.

Witamy Was cieplutko!

W przedszkolu jest wspaniale, poznajemy nowych kolegów i koleżanki! Uczymy się nowych zabaw, piosenek i wierszyków. W naszej grupie jest bardzo wesoło.
Lubimy bawić się i figlować – jak to Biedronki! Nasze Panie uczą nas tańczyć i śpiewać. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Chętnie poznajemy różne bajki i ciekawostki. Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest bardzo kolorowa i pełna zabawek, gier i układanek.

Nasza grupa liczy 16 dzieci

Opiekują się nami panie:

Iwona

Bożena

Gabriele

Ania

Mariola

Ewa

PSZCZÓŁKI

Wychowawcy: mgr Anna Wąsik, Dorota Szołtysek

To my PSZCZÓŁKI. Witamy Was serdecznie 😊

Jesteśmy już w przedszkolu drugi a nawet niektórzy z nas trzeci rok. Jesteśmy już bardzo samodzielni, odważni i coraz bardziej ciekawi otaczającego nas świata . Razem bierzemy udział w zajęciach i zabawach organizowanych przez nasze Panie. Uczymy się nowych piosenek i wierszyków, bawimy się zabawkami i wykonujemy ciekawe i piękne prace plastyczne. W naszej sali zawsze jest wesoło, nikt się nie nudzi i nie płacze. A gdy komuś smutno, zawsze znajdzie się ktoś, kto pocieszy i zaprosi do zabawy, bo wszyscy bardzo się lubimy.

Jest nas w grupie 21.

Opiekują się nami panie:

Ania

Dorotka

Gabrysia

Gabi

MOTYLKI

Wychowawca: mgr Magdalena Śląska

Jesteśmy grupą 6 latków, które chodzą do przedszkola już kolejny rok. Jesteśmy uśmiechnięci i bardzo lubimy tańczyć. Chętnie spędzamy ze sobą czas. Razem bawimy się, śpiewamy, rysujemy i wymyślamy różne ciekawe rzeczy na zajęciach. Jesteśmy ciekawi świata i chętni do zdobywania wiedzy i różnych umiejętności. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy, kształtujemy różne umiejętności oraz rozwijamy uzdolnienia i zainteresowania. 

Jest nas w grupie 23

10 dziewczynek:

Maja, Gabrysia, Zosia, Jasmina, Malwina, Julka,, Daria, Paulina, Julia, Wiwiana

13 chłopców:

Krzyś, Marcin, Wojtek, Paweł, Julian, Dawid, Tomek, Alex, Bartek, Piotrek, Kacper, Wojtek, Olek

Opiekują się nami panie:

Magda

Bożena

Ania

Dorota

Gabriele

Alicja