OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO INTENDENTA

1. Nazwa i adres jednostki:

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1

ul. Jana Brzechwy 80

47-230 Kędzierzyn-Koźle

1. Stanowisko pracy:  intendent
  1. Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie średnie o profilu  gastronomicznym, ekonomicznym lub administracyjnym lub wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywienia, dietetyki lub ekonomii.
  • doświadczenie na tym stanowisku lub w pracy administracyjno biurowej,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w jednostkach oświatowych,
  • nieposzlakowana opinia,
  • sprawna obsługa komputera ( Excel, Word),
  • znajomość przepisów HACCP i GHP,
  • znajomość i umiejętność stosowania na stanowisku pracy podstaw rachunkowości, księgowania.
  1. Wymagania dodatkowe:
  • kurs intendenta w placówce oświatowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność jak i umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, rzetelność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność za realizację zadań.
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku intendenta:
  • planowanie i systematyczne zaopatrywanie zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych w przedszkolu, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotówkach równowartości kwoty 30 000 euro (art. 4 pkt 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych) w:

– żywność, sprzęt kuchenny i inne,

-środki czystości,

-odzież roboczą zgodnie z obowiązującymi przepisami,

• znajomość i stosowanie zasad żywienia i norm żywienia,
  • układanie jadłospisów zgodnie z normami żywieniowymi przewidzianymi dla dzieci przedszkolnych,
  • przestrzeganie zasad HACCP i GHP w przedszkolu,
  • naliczanie i przekazywanie informacji rodzicom o odpłatności za wyżywienie i pobyt dzieci w przedszkolu zgodnie z obowiązującą dokumentacją i przepisami,
  • branie udziału w inwentaryzacji przedszkola,
  • nadzór nad funkcjonowaniem kuchni: przygotowaniem, porcjowaniem posiłków, przestrzeganiem zasad higieny, w określonych sytuacjach uczestniczenie w przygotowaniu posiłków,
  •  przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów  znajdujących się w magazynie oraz ich właściwe przechowywanie,
  • sporządzanie raportów żywieniowych,
  • prowadzenie magazynu i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora przedszkola wynikających z organizacji pracy w placówce.
  1. Warunki pracy:
  • wymiar czasu pracy: 1 etat,
  • zatrudnienie:  możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony,
  • termin rozpoczęcia pracy: 01.04.2021 r.
  • praca w godzinach: 7:00-15:00
  1. Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny,
  • CV- koniecznie numer telefonu do kontaktu,
  • oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia  29 sierpnia 1997r.  o ochronie danych osobowych”.
  • Dokumenty po uzupełnienia po zatrudnieniu kandydata:
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopie świadectw i dyplomów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,
  • kserokopia aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych lub zaświadczenia lekarskiego do celów sanitarno– epidemiologicznych,
  • zaświadczenie o niekaralności.

Dokumenty przekładane w formie kopii winny być potwierdzone przez kandydata klauzulą ,,za zgodność z oryginałem”.

• Termin i miejsce składania dokumentów:
  • Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w nieprzekraczalnym terminie  do 10.03.2021 r. w godzinach od 7:00 do 15:00 w sekretariacie Publicznego Przedszkola Nr 20 (ul. Jana Brzechwy 82) lub przesłać na adres mailowy przedszkola: pp20@kedzierzynkozle.pl
  • Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem: „Dotyczy zatrudnienia na stanowisko Intendent”.
  1. Inne informacje
  • O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci będą poinformowani

telefonicznie.

• Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.  77 482 83 18 lub kom.667 629 237.

Kędzierzyn-Koźle, dnia  01.03.2021 r.