„Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno! Ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy!” ???☘️W czwartek 18 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola ubrane na zielono?Uroczystość powitania Wiosny rozpoczęła się od obejrzenia przez wszystkie przedszkolaki przedstawienia pt. „Rzepka” przygotowanego przez pracowników przedszkola. Dzieci otrzymały bilety teatralne i z zaciekawieniem oglądały spektakl?. Przez cały tydzień wszystkie grupy miały okazję pogłębić swoją wiedzę o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania dotyczące wiosny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały z zielonymi balonikami w wiosennym korowodzie, na czele którego widniała Marzanna. Barwnym pochodem wróciliśmy do przedszkola. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Dzieci w tym dniu poznały tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny. Ogromną niespodzianką dla dzieci była również pizza, którą dzieci zjadły na obiad. Dziękujemy Radzie Rodziców za jej zakup oraz dowóz ???.Dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia i wywołanie uśmiechów na twarzach dzieci??! Jesteśmy przekonane, że starania naszych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre ??.