Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno! Ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy!?Ach! Co to był za dzień ??….Słońce świeciło pierwszymi wiosennymi promieniami prosto w okna naszego przedszkola.?? Po długiej zimie w końcu powitaliśmy wiosnę. Dla wszystkich przedszkolaków to znak, że coraz bliżej lato. ? Wszyscy mamy dość zimnych poranków i wielu chorób, które psują humory dzieci i spędzają sen z powiek rodziców. Chcemy ciepła, kwiatów,? zielonych drzew? i śpiewających ptaków!!?Dzieci uroczyście powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę. Barwnym korowodem wspólnie z Marzanną, kwiatami i gaikami, przemaszerowały ulicami naszego osiedla .Mamy nadzieję, że przedszkolacy przegonili zimę i teraz już tylko będziemy cieszyć się wiosną?