8 czerwca odbyła się podwójna uroczystość. Pierwsza część dotyczyła najbliższych dzieciom osób, czyli kochanych rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Natomiast druga część poświęcona była nadchodzącym wakacjom. A więc ??i? bardzo symbolicznie zakończyły również rok przedszkolny 2021/2022. Przed zgromadzoną publicznością, którą byli rodzice, przedszkolaki reprezentowały swoje umiejętności recytatorskie , wokalne oraz taneczne. Po części oficjalnej w towarzystwie wodzireja pana Artura rozpoczęły się tańce w rytm skocznej muzyki ,przeplatane zabawami i konkursami. ??

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom,którzy chętnie włączyli się w przygotowanie tej uroczystosci.Szczególne podziękowania kierujemy do p.Małgosi,p.Joanny p.Basi,p.Oli,p.Joli ?